• pic-hero3
 • pic-hero1
 • pic-hero2
 • banner4
 • device3
 • device1

Добредојдовте на BeDentist

Стоматолошка клиника BeDentist ви посакува добредојде!

Shijiazhuang Hongray група е најголемиот производител на заштитни ракавици за еднократна употреба во светот.
Нашата група има пет големи бази на производство во Shijiazhuang, Jinzhou, Xinji, Zanhuang, Shenze на провинцијата Хебеј. Ние произведуваме различни винил ракавици, нитрилна ракавици, ЈП и неткаен серија производи со годишно производство од 14 милијарди парчиња ракавици.

Гледај Повеќе

Избрана Производи

Зошто да не одберете нас?

 • кАПАЦИТЕТ

  кАПАЦИТЕТ

 • HIGH квалитет на услуга

  HIGH квалитет на услуга

 • ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТ

  ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТ

 • продажба искуство

  продажба искуство

Нови пристигнувања