Контактирајте не

BNP озонската технологија Co., Ltd.

Адреса

Пат бр.1 Женксинг, град Таипин, област Конгуа, Гуангжу, Кина

Телефон

+86 13302279296

+86 13302272672

Часови

Понеделник-петок: 8:30 до 18 часот

Сабота, Недела: Затворено

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја