Контактирајте не

Shijiazhuang HONGRAY GROUP

адреса

Не 0,203 Запад 2 прстен на патот, Shijiazhuang Сити, провинција Хебеј, PRChina  

Е-пошта

mindyqi@hongray.com.cn

телефон

(909) 590-1611

часа

   Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота, Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?