ЈП Ракавици

Краток опис:

PE Gloves PE gloves The products are refined by high pressure HPPE. They are nontoxic, harmless, odorless and easy to carry, which belong to permanent stores for medical inspecting, testing, patient caring, disease preventing, etc. The products are made of polyethylene. The products are disposable gloves. Packing: According to customers’ requirements. Size: S, M, L, XL. PE Gloves


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  ЈП Ракавици

  • ЈП ракавици
  • На производи се рафинирани од страна на високо HPPE притисок. Тие се токсични, безопасни, без мирис и лесен за носење, кои припаѓаат на постојана продавници за медицински инспекција, тестирање, се грижат за пациентот, спречување на болест, итн
  • На производи се направени од полиетилен.
  • На производи се ракавици.

  Пакување: Во согласност со барањата на клиентите.
  Должина: S, M, L, XL. ЈП Ракавици


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи