• pic-hero3
 • pic-hero1
 • pic-hero2
 • banner4
 • device3
 • device1

Mirë se vini në BeDentist

Klinika dentare BeDentist ju mirëpret!

Shijiazhuang Hongray Group është prodhuesi më i madh i doreza mbrojtëse e disponueshme në botë.
Grupi ynë ka pesë baza të mëdha të prodhimit në Shijiazhuang, Jinzhou, Xinji, Zanhuang, Shenze e Hebei Province. Ne prodhojnë dorashka të ndryshme vinyl, dorashka nitrile, PE dhe produkte jo të endura seri me prodhim vjetor prej 14 miliardë copë doreza.

Shiko më shumë

Produkte Featured

PSE NA ZGJODHET NE?

 • KAPACITETI

  KAPACITETI

 • HIGH QUALITY SERVICE

  HIGH QUALITY SERVICE

 • SIGURIMI I CILËSISË

  SIGURIMI I CILËSISË

 • shitjes përvojë

  shitjes përvojë

Arritje të reja