Na kontaktoni

Teknologjia e ozonit BNP Co., Ltd.

Adresë

Rruga Nr.1 ​​Zhenxing, qyteti Taipin, rrethi Conghua, Guangzhou, Kinë

Telefoni

+86 13302279296

+86 13302272672

orët

E hënë-e premte: 08:30-18:30

E shtunë, e diel: Mbyllur

DËSHIRONI TË PUNONI ME NE?

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni